WhatsApp

İstanbul Hurda Demir Fiyatları

İstanbul Hurda Demir Fiyatları

25 Temmuz 2021, 01:26
İstanbul Hurda Demir Fiyatları

Hurda demirin birçok alt türü mevcuttur. Tabii ki de bu alt türlerin de kendine özgü bir fiyat listesi mevcuttur. DKP hurda demir, ekstra hurda demir, demir talaşı hurdası, toplama hurda, teneke hurda, inşaat yıkım hurdası gibi hurda demir türleri firmamız tarafından aynı gün içerisinde alınmaktadır. Firmamız hurda demir kg fiyatı olarak müşterilerine en yüksek fiyatı ulaştırmaktadır. Bu konumda her zaman ilk tercih olan hurda alım firmamız, müşterilerine her dönem içerisinde en yüksek fiyatı sunmak için çabalamaktadır. Ek olarak sizlere sağladığı avantajları da sürdüren firmamız, adresinizden hurda alımı sonucunda ödemeleri de nakit olarak yapmakta ve bu anlamda mağduriyetinizi önlemektedir.

İstanbul Hurda inşaat demiri fiyatları, hurda demir boru fiyatları, hurda kalıp fiyatları, hurda profil fiyatları, hurda çelik fiyatları, hurda toplu halat fiyatı, hurda asansör fiyatı, hurda tonajlı makine fiyatı, hurda hangar fiyatı, hurda depo fiyatı, hurda konteyner fiyatı, asma tavan demiri fiyatı, yangın merdiveni fiyatı, çiller gurubu fiyatları, çelik çatı söküm demiri fiyatı, şantiye hurdası, kırpık demir hurdası, tonajlı havalandırma hurdası, yangın tesisatı boru hurdası fiyatı, tekstil makineleri hurda fiyatı, enjeksiyon makinesi hurda fiyatı, toplu baskı makinesi hurda fiyatı, toplu bilgisayar hurdası fiyatı, köprü demiri fiyatı,  imalat atığı demir fiyatı bakımından firmamız piyasadan daha fazla fiyat sunmaktadır. Hurda demir fiyatları sayfamızdan güncel fiyat bilgisi almanız için linki tıklayınız.

Firmamız 1982 Yılında Rıza Düz Tarafından Düz Makina Ltd.Şti. Olarak Kurulmuştur 2010 Yılında İse Oğulları Zafer Ve Zeynel Düz Tarafından Zafer Metal Geri Dönüşüm Şirketi Adı Altında Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

 • +90 212 858 18 11
  +90 533 433 88 29

 • +90 212 858 18 13

 • info@zafergeridonusum.com

 • Akçaburgaz Mah. 3088. Sok. No: 6 Esenyurt/İSTANBUL

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı