WhatsApp

İstanbul Bakır Hurda

İstanbul Bakır Hurda

19 Eylül 2021, 18:13
İstanbul Bakır Hurda

İstanbul Bakır Hurda Ehemmiyeti

Bakır, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hurda bağlamında önemli bir yere sahiptir. Ülkemizde önemli yere sahip olmasında şüphesiz ki İstanbul bakır hurda etmeni yadsınamaz bir gerçektir. Öyle ki İstanbul  bakır hurda piyasasına hâkim olamayan ülke piyasasında, gerçek bilgiye ulaşamaz. İstanbul bakır hurda piyasasında ise fiyatların belirlenmesinde arz ve talep koşulları etkili olmaktadır. Örneğin belli bir zaman aralığında tüketimde kullanılan bakır artığı hurda olarak nitelendirildiğinden, tüketim fazla olduğunda İstanbul bakır hurda piyasasında da, bakır hurda fiyatları yüksek olacak ve arz fazlalığı olduğundan fiyatlarda düşüş gerçekleşecektir. Aksi durum da söz konusu olabilir. Söz gelimi konjonktürel olarak arz edilen bakır düşük olursa, piyasada bakır stoku az olacağından İstanbul bakır piyasası bundan etkilenir ve bakır fiyatlarında yukarıya doğru bir tırmanış gerçekleşir.

Piyasa Belirsizliği ve İstanbul Bakır Hurda 

İstanbul bakır hurda kapsamında arz ve talepteki bu devinimi göremeyen alıcı ve satıcılar piyasa hareketliliklerinden oldukça fazla zarar görmektedir. Buna rağmen İstanbul bakır hurda piyasasında bunun simsarlığını yapan İstanbul  bakır hurda baronları, küçük ölçekli işletmeler ve satıcılardan bilgi gizlemektedirler. Bunun karşılığında da İstanbul hurda bakır piyasasında önemli bir getiri sağlayan bu baronlar, sistemin içine girmektense sistemi idare ederek kazanç sağlamaktadırlar. İlkin, elde edilen kazancın az olduğu akıllara gelebilir ancak bu sistem yöneticileri İstanbul bakır hurda piyasasında devasa paralar döndürmektedirler.

İstanbul Bakır Hurda Hak Hurdacılık ile Güzel 

Bu hengâmede İstanbul bakır hurda piyasasında, hurda bakır alımlarına ara vermeden devam eden Zafer Geri Dönüşüm arz ve talep sebebiyle ortaya çıkabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmakta iddialıdır. Hak Hurdacılık, gerek İstanbul bakır hurda piyasasından habersiz olan satıcılara gerekse küçük ölçekli işletmelere rota oluşturmakta her zaman kararlıdır.

Firmamız 1982 Yılında Rıza Düz Tarafından Düz Makina Ltd.Şti. Olarak Kurulmuştur 2010 Yılında İse Oğulları Zafer Ve Zeynel Düz Tarafından Zafer Metal Geri Dönüşüm Şirketi Adı Altında Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

 • +90 212 858 18 11
  +90 533 433 88 29

 • +90 212 858 18 13

 • info@zafergeridonusum.com

 • Akçaburgaz Mah. 3088. Sok. No: 6 Esenyurt/İSTANBUL

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı