WhatsApp

Güncel Hurda Fiyatları - Hurda Krom Fiyatları

Güncel Hurda Fiyatları - Hurda Krom Fiyatları

24 Nisan 2022, 01:40
Güncel Hurda Fiyatları - Hurda Krom Fiyatları

Günlük krom fiyatları aşağıda tablo halinde sunulmaktadır. En güncel krom hurda fiyatları için sitemizi takip edebilirsiniz. Hurda  fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bu fiyatlar yüksek tonlardaki Güncel paslanmaz fiyatlarının ortalama fabrika alış fiyatlarıdır. Kg fiyatlarını elinizdeki miktar, hurda nün çeşidi ve bulunduğu konum bilgileri etkiler.

Paslanmaz Hurda krom fiyatları her geçen gün değişmektedir. Günlük olarak fiyatları güncellememiz mümkün değil. Hurda miktarı arttığında fiyatlarda da artış gözlemlenir. Krom hurdası fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Aynı gün içerisinde krom hurdaları yerinden alınır. Geniş araç filomuz ile hizmetinizdeyiz. Toptan krom alımları yapılmaktadır.

Ülkemizde pek bulunmayan  madeni hurda Paslanmaz fiyatları 2021 de ithalatın zorlaşmasıyla tavan fiyatlarını bulmuştur. En çok krom yatakları bulunan kanada krom ithalatında başı çekmektedir. Pandemi dolayısı ile zorlaşan ithalat Paslanmaz hurda fiyatlarını da etkilemiştir.

Paslanmaz krom hurdası alıcıları hurdacılar sektöründe herkesin aldığı hurdadır. Krom alıcıları çoğunlukla İstanbul ilinde tüm mahallelerden kamyonları ile hurda alımı yaparlar. Hurda alanlar ilk yönelteceğiniz soru krom kaç lira sorusu olmalıdır. Aksi taktirde düşük fiyattan krom hurdası satışı yapmanız mümkün. Böylelikle krom hurdası alan bu firmalar sizlere daha kaliteli hizmet sunar.

Büyük krom hurdacısı krom atık kodları çerçevesinde hurdalara fiyat biçimi yapılır. Krom hurda alış fiyatı çok yüksek ise firma zarar edebilir. Tam değeriyle alınma işlemi gerçekleştirilmeli. Krom hurda alım satışında çok sayıda zararla karşılaşmak mümkün. Krom hurdacı hizmeti.

 

Krom Hurda Fiyatlarını öğrenmek için bizden bilgi alabilirsiniz.

Krom Nedir?

Sembol: Cr
Atomik numara: 24
Atom ağırlığı: 51,996
Sınıflandırma: Geçiş metali
Oda sıcaklığındaki faz: Katı
Yoğunluk: Cm3 başına 7,19 gram
Erime noktası: 1907°C, 3465 °F
Kaynama noktası: 2671°C, 4840°F

Metalik bir görünüme ve gümüşü andıran parlak bir yapıya sahiptir. Sert olmasına serttir ama kırılgan bir yapısı vardır. Sanayiye gelirsek, Metalurji sanayinde krom cevherinin en önemli kullanım alanı paslanmaz çelik yapımında kullanılan ferrokrom üretimidir. Dünya krom üretiminin yaklaşık yüzde 95’i ferrokrom üretiminde kullanılmaktadır. Ferrokrom, paslanmaz çelik metal ve silah sanayinin çok önemli bir maddesidir. Krom; çeliğe sertlik ile kırılma ve darbelere karşı direnç verir, aşınma ve oksitlenmeye karşı koruma sağlar. Kromun en sevdiği pazar ise %75 ile paslanmaz çeliktir. Dünyadaki kromun yaklaşık %75 i paslanmaz çelik olarak üretilir.

 

güncel hurda fiyatları    hurda fiyat listesi    krom hurda fiyatları

Firmamız 1982 Yılında Rıza Düz Tarafından Düz Makina Ltd.Şti. Olarak Kurulmuştur 2010 Yılında İse Oğulları Zafer Ve Zeynel Düz Tarafından Zafer Metal Geri Dönüşüm Şirketi Adı Altında Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

 • +90 212 858 18 11
  +90 533 433 88 29

 • +90 212 858 18 13

 • info@zafergeridonusum.com

 • Akçaburgaz Mah. 3088. Sok. No: 6 Esenyurt/İSTANBUL

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı