WhatsApp

Bakır Hurda Fiyatları Evrimi

Bakır Hurda Fiyatları Evrimi

19 Eylül 2021, 17:49
Bakır Hurda Fiyatları Evrimi

Günümüzde geri dönüşümün vazgeçilmez madeni olan bakır hurda fiyatlarının belirlenmesi zorlaşmıştır. Gün içerisinde bile birkaç kez hareket gösteren bakır hurda fiyatları firmamızca yakından takip edilmektedir.

Türe Göre Farklılaşan Bakır Hurda Fiyatları 

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetine odaklanarak bakır hurda fiyatlarını anlık ve güncel olarak yayınlamaktadır. İstanbul Zafer Geri Dönüşüm olarak alımı yapılan türler: Soyma bakır , lama bakır, imalat kesintisi olarak sac bakır, kalaylı bakır, yanmış bakır, kap kacak olarak bakır hurda , bobinaj bakır vb gibi bakır hurda fiyatlarını internet sitesi üzerinden yayınlamakta, yapılan ticaret aşamasında peşin ödeme yapmaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul bazlı yapılan araştırmada müşteriler kabloyu yakarak bakır hurda fiyatı ile satmak istemektedirler. Fakat yapılan bu yanlış uygulama başta ve en önemlisi çevreye zarar vermektedir. İstanbul içerisinde ve Türkiye genelinde kablo hurda olarak değil firmamıza gelerek kablo analizi sonucu soyma bakır hurda fiyatı ile satabilmektedirler. Hem çevre zarar görmemiş olur hem de kablo hurdası satmak isteyen birisi yanmış bakır hurda fiyatından 2-2,5 TL fazla parayla kablo hurda olarak değil soyma bakır hurda fiyatı ile satabilmektedir. Ayrıca yanmış bakır hurda fiyatı, yanma sırasında bakır özelliğini yitirmekte ve geri dönüşümü daha da zorlaşmaktadır.

Zafer Geri Dönüşüm  olarak bakır hurda fiyatlarımız günceldir. Firma olarak her türlü bakır hurda alımına İstanbul ve Türkiye genelinde devam edilmektedir.  

Firmamız 1982 Yılında Rıza Düz Tarafından Düz Makina Ltd.Şti. Olarak Kurulmuştur 2010 Yılında İse Oğulları Zafer Ve Zeynel Düz Tarafından Zafer Metal Geri Dönüşüm Şirketi Adı Altında Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

 • +90 212 858 18 11
  +90 533 433 88 29

 • +90 212 858 18 13

 • info@zafergeridonusum.com

 • Akçaburgaz Mah. 3088. Sok. No: 6 Esenyurt/İSTANBUL

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı