WhatsApp

HURDA KABLO

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

HURDA KABLO

17 Temmuz 2021, 16:16
HURDA KABLO

ZAFER METAL GERİ DÖNÜŞÜM Olarak, İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara bölgesinden Hurda Kablo alımı yapmaktayız.Firmamız geri dönüşümün ülkemize ve dünyaya sağlamış olduğu katkının bilince olarak hareket etmektedir.Güncel Hurda Kablo fiyatları için bizlere 0533 433 88 29 nolu satın alma hattımızdan veya satinalma@zafergeridonusum.com mail adresimizden ulaşabilir, Hurda Kablo için fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

ZAFER METAL GERİ DÖNÜŞÜM olarak , Fason Hurda kablo kırım işleri de yapmaktayız. Hurda Kablolarınızı 0.50 tl/kg olarak kırıp bakır ve plastiği sizlere vermekteyiz.

Zafer Metal Geri Dönüşüm her zaman en yüksek kurdan Hurda Kablo almakta olup, ücretsiz ekspertiz ve nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Hurda Kablo için ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilir, Hurda Kablo durumu ve değeri hakkında bilgi alabilirsiniz.Hurda Kablo Aldığımız başlıca bölgeler ;

Esenyurt Hurda Kablo ,Hadımköy Hurda Kablo ,Büyükçekmece hurda kablo,Esenler Hurda Kablo,Şirinevler Hurda Kablo,Arnavutköy Hurda Kablo, Sarıgazi Hurda Kablo ,Sultangazi hurda Kablo ,Beylikdüzü Hurda Kablo,Akçaburgaz hurda Kablo,Kıraç Hurda Kablo ,bayrampaşa Hurda Kablo ,Bakırköy Hurda Kablo ,Avcılar hurda kablo ,Eminönü Hurda Kablo ve Tüm marmara bölgesinden hurda kablo alan bir firmayız.

 

Hurda Kablo Alımı Yaptığımız İlçeler ;

 

Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler

Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz

Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy

Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa

Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece

Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri

Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla

Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu Hadımköy Gürpınar

Kumburgaz Yakuplu Selimpaşa

Firmamız 1982 Yılında Rıza Düz Tarafından Düz Makina Ltd.Şti. Olarak Kurulmuştur 2010 Yılında İse Oğulları Zafer Ve Zeynel Düz Tarafından Zafer Metal Geri Dönüşüm Şirketi Adı Altında Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

 • +90 212 858 18 11
  +90 533 433 88 29

 • +90 212 858 18 13

 • info@zafergeridonusum.com

 • Akçaburgaz Mah. 3088. Sok. No: 6 Esenyurt/İSTANBUL

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı