Hurda Krom, çeşitli sektörlerde hammadde olarak kullanması sebebi...
Hurda Demir Demir; İnşaat, Metal , döküm, makina ve bilimum işle...
Yeşili koruma bugün iş dünyası için çok önemlidir. Eski alüminyum...

Derince Tehlikeli Atık & ZAFER GERİ DÖNÜŞÜM << 0 (212) 858 18 11 >>Derince Hurdacı

 

 

 

 

Zafer Geri Dönüşüm olarak,İstanbul’da bulunan firmamızla Tehlikeli Atık,Tehlikesiz Atık Hizmetlerimizle Türkiye Genelinde Sizlerleyiz..

ZAFER GERİ DÖNÜŞÜM

Firmamız 1982 Yılında Rıza Düz Tarafından Düz Makina Ltd.Şti. Olarak Kurulmuştur 2010 Yılında İse Oğulları Zafer Ve Zeynel Düz Tarafından Zafer Metal Geri Dönüşüm Şirketi Adı Altında Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

ZAFER METAL, geri dönüşüm süreçlerinde işletmelerin atıl kalmış ürünlerini yeniden değerlendirme sürecine dönüşümünü sağlamak ve işletmenin bu dönüşüm sürecinde maksimum faydayı sağlayabileceği çalışma koşullarını hayata geçirmeyi temel hedefi olarak görür.

Vizyonumuz; Her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Çevre Lisans Belgemiz

Çevre Lisans Ön Yazı 

Misyonumuz;

Firmamız Misyon olarak, Daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına hammaddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Zafer Metal Geri Dönüşüm olarak hedefimiz Her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

ÇEVRE POLİTİKASI:
Faaliyetlerimiz kapsamında; atık yönetiminde geri dönüşüm, doğal kaynakların optimum kullanımı, tehlikeli atık ve diğer atıkların bertarafı, hava, su, toprak kalitesinin korunması ile ilgili yönetim sistemini mevzuatlar çerçevesinde uygulayarak; çevre kirlenmesi ile ilgili gerekli tedbirleri almak, Çevre Yönetim Sistemini sürekli iyileştirerek doğal hayatın dengesini korumak firmamız Çevre Politikasıdır.

KALİTE POLİTİKASI:
Müşteri güven ve memnuniyetini sağlamayı ön planda tutan ve sektöründe lider olmayı hedefleyen Firmamızın temel ve kalıcı amacı , müşterilerimizin kalite, fiyat ve zaman konularındaki taleplerini sürekli bir şekilde karşılayarak ulusal alanlarda rekabet etmek , sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olma niteliğimizi sürdürmektir.

Bu amacımızı,çalışanlarımızın sürekli gelişmelerine olanak sağlayarak , kalitemizden taviz vermeden mükemmelliğin detayda gizli olduğu bilinci ile, daima daha iyiye hedefi ile çağdaş ve müşteri beklentileri ötesinde değer yaratacak hizmetler sunarak sağlamaktır.
Sürekli iyileştirme ve öğrenme, vazgeçilmez değer olarak şirket kültürü içinde yer alır. Günün değişen koşullarına bağlı olarak kendini yenileyen, aldığı kararların takipçisi ve kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen firmamız , saygın ve güvenilir olmanın, kazanılmış değerleri korumaya ve sorumluluk anlayışına bağlı bulunduğunun bilincindedir.

Misyonumuz, Daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına hammaddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır.